» home
VII Festiwal Ryby Wędki i Muzyki - Sielawa Blues 2005
10 Jubileuszowy Festiwal Ryby, Wędki i Muzyki SIELAWA BLUES 2008
5-7.09.2008

Miło nam jest poinformować i zaprosić Państwa do jubileuszowego wydarzenia, jakim jest festiwal Ryby Wędki i Muzyki Sielawa Blues, który odbędzie się poraz X w dniach 5-7 września 2008.
Jak co roku zapraszamy do udziału sponsorów, uczestników konkursów i publiczność do odwiedzenia naszego festiwalu.
Sielawa Blues jak zawsze opiera się na najbardziej lubianych przez wszystkich konkursach, jakkolwiek jubileuszowy festiwal uświetni koncertem mega gwiazda (jaka oczywiście to jest niespodzianka) i wiele innych znakomitości świata sztuki kulinarnej i filmowej.

Najnowsze wieści z Festiwalu SIELAWA BLUES 2008!

Organizatorzy mają przyjemność ogłosić nagrody dla zwycięzców poszczególnych konkursów, jakie odbywają się podczas festiwalu.

I tak, w Mistrzostwach Polski w Potrawach z Ryb nagrody pieniężne za poszczególne miejsca przedstawiają się następująco:

I miejsce: 10 000 zł
II miejsce: 6 000 zł
III Miejsce: 4 000 zł

Ponadto, zwycięzcy konkursu zostają automatycznie nominowani do udziału w Kulinarnym Pucharze Polski.
A także, poza nagrodami finansowymi, dla zwycięzców przygotowano bardzo wartościowe nagrody rzeczowe.

W drugim dniu festiwalu, podczas Turnieju Restauracji Warmii i Mazur, kucharze walczyć będą o gastronomiczne nagrody rzeczowe o wartości:

I miejsce: 6 000 zł
II miejsce: 4 000 zł
III miejsce: 3 000 zł

Wszyscy uczestnicy turnieju zostaną zaproszeni na wyjazdowe szkolenie zorganizowane przez firmę MAKRO do Centrum Szkoleń MAKRO w Warszawie.

Publiczność jako Juror konkursów!
Podczas każdego z konkursów festiwalu publiczność może wybrać zwycięzcę konkursu i przyznać Nagrodę Publiczności. W tym celu każda osoba może wykupić kupon, który uprawnia do degustacji przygotowanych przez uczestników potraw. Tym samym odda swój głos na jedną z restauracji.

Zebrane w taki sposób pieniądze zostaną przekazane na akcję dożywiania dzieci prowadzoną przez Polską Akcję Humanitarną – PAJACYK www.pajacyk.pl
Sielawa Blues wspiera PAJACYKA!
Historia »»         Sielawa Blues 2007       Sielawa Blues 2006       Sielawa Blues 2004       Sielawa Blues 2002       Sielawa Blues 2001


Projektowanie Stron Internetowych Olsztyn